5 бер. 2024

Вислови відомих людей про Т. Г. Шевченка
4 бер. 2024

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
24 лют. 2024

24 ЛЮТОГО 2024 РОКУ - ДРУГА РІЧНИЦЯ ВТОРГНЕННЯ ТА ПОЧАТОК ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ УКРАЇНИ З РОСІЙСЬКОЮ ФЕДЕРАЦІЄЮ

Два роки тому, 24 лютого 2022 року, життя українців було повністю змінено. Ми прокинулись на війні, яку російська федерація розпочала проти України. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 10 років тому. Вже 730-ть днів сусід пускає ракети на житлові будинки, лікарні, школи, садочки, забираючи життя наших дітей, жінок, чоловіків, літніх людей. Російські пропагандисти називають це денацифікацією українського народу. Але світова спільнота знає і говорить відкрито: це геноцид українців. Попри плани росіян, незалежна, сильна Україна з глибокими шрамами стоїть. Чоловіки та жінки захищають свою країну, віддають свої життя за майбутнє. Ми втрачаємо найкращих друзів, рідних, близьких, залишаємось без своїх домівок, але продовжуємо вірити, що жорстока війна закінчиться, росія програє, а Україна розпочне нове життя. Низький уклін військовим, які відбивають атаки росіян і йдуть звільняти наші землі, велика вдячність волонтерам, що весь свій час витрачають на підтримку ЗСУ. З вірою в серці та незламністю духом ми обов’язково переможемо! Слава Україні! Героям Слава!
21 лют. 2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого — Міжнародний день рідної мови. І кому ж, як не нам, носіям однієї з найбільш милозвучних мов світу, про це пам’ятати? Українській мові присвячують вірші, а україномовні пісні порівнюють зі співом птахів. Щодо неї тривають запеклі суперечки і змагання, але навіть найсильніший ворог не може її знищити.
20 лют. 2024

День Пам'яті Героям Небесної Сотні

20 лютого в Україні є символічно важливою датою, оскільки вона пов'язана з подіями під час Революції Гідності 2014 року. Цього дня в самому серці Києва відбулася одна з найбільш кривавих сторінок українського суспільства, протистояння між протестувальниками та силовиками режиму.
19 лют. 2024

СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

КОРИСНЕ ПОСИЛАННЯ СТАНУТ В ПРИГОДІ НЕ ТІЛЬКИ ПЕДАГОГАМ, АЛЕ Й БАТЬКАМ
7 лют. 2024

Безплатна психологічна допомога для дітей і підлітків: де та як отримати

Повномасштабна війна та її наслідки впливають на психоемоційний стан українських громадян. Не винятком є діти та підлітки, які потребують підтримки й турботи з боку батьків і рідних у першу чергу. Однак не всі дорослі є фахівцями з питань психічного здоров’я.
24 січ. 2024

Як відновити ментальне здоров’я дитини: 5 обов’язкових кроків для батьків

Діти — найбільш незахищена і вразлива частина населення. У час, коли дорослі ще могли триматися, діти найчутливіше відзеркалили усі разючі події війни. Команда психологів проекту «СпівДія заради Дітей» підготувала 5 кроків-порад для батьків, щоб відновити ментальне здоров’я дитини.
22 січ. 2024

День Соборності України

22 січня - День Соборності України. В цей день, 1919 року на Софіївській площі У Києві, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
1 січ. 2024

Новий Рік

Вітаємо з Новим 2024 роком!!!