1 черв. 2023

День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
31 трав. 2023

Меньальне здоров'я

Корисне посилання для батьків
23 трав. 2023

ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

23 травня в Україні щорічно відзначається День Героїв. Це свято величі духу українських воїнів, борців за волю України, є символом незборимості Української Нації.
18 трав. 2023

День Вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році це – 18 травня. День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу. Крізь віки український народ проніс любов до вишиванки та зберіг особливості її створення. Кожен регіон України має свої унікальні та оригінальні мотиви та орнаменти на одязі.
8 трав. 2023

8 травня, Україна та весь цивілізований світ відзначають День пам’яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Пам’ятаймо і ніколи не забуваймо тих, хто віддав життя на бойових і трудових фронтах, боровся за Перемогу, хто мужньо протистояв ворогу, і хто самовіддано боронив свободу Батьківщини. Пишаймося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від  зовнішнього агресора.
2 трав. 2023

Тиждень безпеки дітей з 24.04 по 28.04.2023 рік

Найбільший скарб кожної людини - її життя та здоров'я. На жаль, розуміння цього до багатьох приходить лише тоді, коли трапляється лихо. Особливо вразливими у непередбачуваних ситуаціях є діти. Щоб уникнути лиха, їм бракує обережності, спритності та елементарного життєвого досвіду. Перші уроки безпеки маленький громадянин отримує, звісно, у колі сім'ї та закладах дошкільної освіти. Шановні батьки! - Не залишайте дітей без нагляду! - Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль! - Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. - Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя,а щоб неждана мить не стала сумним відтінком біди потрібно надавати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам 'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих.
22 квіт. 2023

Всесвітній день Землі

Кажуть, що найбільшою цінністю є те, що існує в одному- єдиному екземплярі, що не можна повторити, відновити чи створити знову. Такою унікальною, незбагненною, загадковою, прекрасною, величною, безцінною, дивовижною, єдиною і неповторною є наш спільний дім – планета Земля. Усі ці слова звучать на честь, хвалу і вдячність нашій планеті щороку 22 квітня – у Всесвітній день Землі. Та, нажаль, ми можемо втратити цю дорогоцінність, загубити наше спільне минуле, теперішнє і майбутнє, знищити нашу домівку, якщо не об’єднаємо зусиль та відповідальності. Зараз планета Земля потребує нашої любові, турботи та допомоги, як ніколи раніше.
20 квіт. 2023

Впровадження мобільного застосунку “Reunit Ukraine” з пошуку зниклих дітей

Національною поліцією України приділяється особлива увага діяльності, спрямованої на захист прав та інтересів дітей, створення безпечного дитячого середовища та встановлення місцезнаходження дітей, зокрема й тих, які у результаті військових дій зникли безвісті чи з якими втрачений зв’язок.
16 квіт. 2023

Великдень зустрічаємо.

ХРИСТОС ВОСКРЕС! Радість з неба нам являє, Паска красна день вітає, Радуйтеся щиро нині – Бог дав радість всій родині, Бог дав радість нам з небес, Христос Воскрес! Христос Воскрес! Незабаром вся Україна святкуватиме світле свято Господнього Воскресіння – Великдень. До нього готуються всі. Прикрашають і прибирають будинки, готують різні наїдки, а особливо символ свята – паску та писанки.
22 січ. 2023

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Будьмо єдиними у цей складний час, довіряймо одне одному та відкинемо усі розбіжності заради спільної справи – захисту України.