30 груд. 2022

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ 2023 РОКОМ!

З Новим роком! Нехай кожен місяць прийдешнього року буде яскравим і незабутнім! Нехай дива трапляються частіше, ніж про них мріється! Нехай події будуть значними і красивими, а життя - благополучним і щасливим!
27 груд. 2022

НОВОРІЧНЕ НОВОСІЛЛЯ СНІГОВИКА

Педагогічний колектив привітав своїх вихованців новорічною казкою «Новорічне новосілля Сніговика».
13 груд. 2022

КАЗКА "КОЛОБОК НА НОВИЙ ЛАД

Свого часу відомий педагог Павло Блонський, писав: «Педагоги, перестаньте бути службовцями, які думають про інструкції згори, а станьте людьми, які думають про дітей!». Шановні педагоги, всі, кому небайдужі діти, подумаймо про них — сучасних дітей: які вони, чого хочуть, чого потребують?
12 груд. 2022

Звіт про роботу в 2022 році за напрямком "Запобігання та протидія домашньому насильству"

З 25 листопада по 10 грудня 2022р.в КЗДО «Іларіонівський ясла-садок №2 «Сонечко» було проведено акцію «16 днів проти насильства».
6 груд. 2022

6 грудня – День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для цих людей служба в лавах української армії не просто професія, це найвища честь і покликання. Дорогі захисники нашої країни! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!У цей день бажаємо гордо стояти на сторожі спокою батьківщини,легко відбивати всі навали з боку противника,усувати будь-які проблеми і перешкоди на горизонті.Здоровя Вам,гарного настрою,успіхів на всіх фронтах.
1 груд. 2022

Просвітницька робота з батьками

З перших років життя дитина «вбирає» все, що бачить і чує у себе вдома, адже її життєдіяльність стає часточкою життя сім'ї. Тож гармонійна та доброзичлива атмосфера сімейних стосунків дуже важлива для зростання малюка. Від доброзичливості найближчого оточення дитини залежить її емоційне і фізичне здоров'я, вмін­ня контактувати з людьми. Діти, яких поважають, учаться поважати інших. Про яких турбуються — вчаться ви­являти турботу. Яких люблять таки­ми, якими вони є, — вчаться бути терпими до інших. Так закладаються основи гуманних стосунків батьків і дітей. Тому метою співпраці з роди­нами вихованців є допомогти батькам зрозуміти і прийняти сучасні гуманістичні ідеї та переконання, які грунтуються на повазі до особистості дитини. Адже батьки часто не розуміють, що їхні дії є жорстокими цодо дитини і можуть призвести до непередбачуваних наслідків.
29 лист. 2022

МИ - ПРОТИ НАСИЛЛЯ

Згідно Конвенції ООН про права дитини, яку підписали 189 держав світу, кожна дитина має право на захист від усіх видів сексуальної експлуатації та насильства. Всі держави повинні захищати дітей від сексуальної експлуатації та забезпечувати дітям-жертвам фізичну та психологічну реабілітацію і допомогу в соціальній реінтеграції.
28 лист. 2022

Ми – проти насилля

Дитинство — найкраща пора в кожної людини, спогади про яку ми пронесемо через усе своє життя. І так важливо, щоб ці згадки були приємними і щасливими, сповненими маминої ласки, батьківської турботи, яскравих посмішок і сонячного тепла. У рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів без насильства” була проведена фотоакція “Посмішка робить світ добрішим”. Наші вихованці діляться з Вами чудовими моментами та передають щасливі миттєвості дитинства. Змінити наш світ і зробити його добрішим лише за декілька днів не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла та завжди пам’ятати, що добро бумерангом повернеться до кожного, хто його дарує.
26 лист. 2022

«Вшанування Пам’яті Жертв Голодомору»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує загиблих від Голодомору. Українці запалюють свічки біля меморіалів і в оселях. Ці вогники символізують скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів українців та одночасно віру, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи України

День Гідності та Свободи України - це утвердження в Україні свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.