25 груд. 2023

Різдво Христове

Різдво Христове в Україні завжди вважалося одним з найбільших релігійних свят.
28 лист. 2023

Жорстоке поводження з дітьми. Дії вихователів.

У ці дні тисячі людей об’єднують свої зусилля заради однієї мети – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, а також збільшення розуміння та обізнаності про проблему насильства та шляхи її вирішення, сприяння утвердженню ненасильницької ідеології в українському суспільстві.
27 лист. 2023

Ми – проти насилля

Дитинство — найкраща пора в кожної людини, спогади про яку ми пронесемо через усе своє життя. І так важливо, щоб ці згадки були приємними і щасливими, сповненими маминої ласки, батьківської турботи, яскравих посмішок і сонячного тепла.
25 лист. 2023

В УКРАЇНІ ТРИВАЄ АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

Ця кампанія вкотре наголошує, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав.
25 лист. 2023

День пам'яті жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада українці у всьому світі вшановують пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Із здобуттям незалежності Україна пройшла великий шлях у прийнятті та усвідомлення наслідків Голодоморів, розкриття архівів й дослідження цього питання відкрило правду про злодіяння радянської влади як для українців, так і для всього світу.
24 вер. 2023

День Працівника Дошкілля

У неділю, 24 вересня, в Україні святкують День вихователя та всіх працівників дошкільної освіти: керівників, психологів, інструкторів, музичних керівників, помічників вихователя і кухарів. Свято щорічно припадає на останню неділю вересня.
21 вер. 2023

Міждународний День Миру

З ініціативи Асамблеї ООН 21 вересня щороку відзначається у світі Міжнародний День Миру. Мир для маленьких країнців Мурованокуриловецького ЗДО №2 «Сонечко» починається з привітної щирої посмішки малюків, теплоти і доброзичливості вихователів в садочку, з відчуття безпеки і комфорту, якими вони щоденно оточені в Колисці Дитинства – Колисці Любові.
1 вер. 2023

День Знань

Перший осінній день — особливий та урочистий для кожного, передусім для дітей. Перше Вересня – хвилююче свято, яке нагадує кожному з нас про важливість знань, роль освіти у житті людини і суспільства. Цей день завжди особливо хвилюючий, адже саме з цього дня починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
30 серп. 2023

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Педрада - «круглий стіл» : «Беремо педагогічний старт в умовах сьогодення» (настановча)
24 серп. 2023

ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

КОЛЕКТИ КЗДО "ІЛАРІОНІСЬКИЙ ЯСЛА - САДОК №2 "СОНЕЧКО" ВІТАЄ ВСІХ ЗІ СВЯТОМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.