1 черв. 2022

День захисту дітей

День захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.
21 трав. 2022

День Европи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.
19 трав. 2022

День Вишиванки

День Вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.
9 трав. 2022

День Матері

День матері – це всесвітнє свято, присвячене усім матусям світу. На Україні цей день відзначається у травні. Його мета– підтримати традиції бережливого ставлення до жінки, відзначити значущість в нашому житті найголовнішої людини – матері.
24 квіт. 2022

Свято Великдень

Великдень – це одне з найбільших християнських свят.
16 лют. 2022

День Єдності

День для об'єднання та патріотичного виховання дітей
14 лют. 2022

День Святого Валентина

Це свято- любові, миру, доброти, сміху, веселощів.
7 січ. 2022

Свято "Різдво Христове"

Різдво в Україні -це улюблене свято, яке чекають і люблять через святково прикрашену ялинку, можливості поколядувати, поглянути вертепи. Різдво також вважають святом милосердя, тож не можна відмовляти нужденним у милостині.
1 черв. 2020

День захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни — Міжнародний день захисту дітей.
31 трав. 2020

ДО УВАГИ БАТЬКІВ