24 серп. 2023

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня відзначається День Незалежності України – державне свято, яким відзначається річниця ухвалення Акта проголошення незалежності України, який був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991-го року. Саме з цією подією ми вітаємо сьогодні один одного за допомогою листівок з Днем Незалежності України. На підтвердження Акту проголошення незалежності, був ініційований всеукраїнський референдум, на якому 90% громадян України, які взяли участь у референдумі висловились за Незалежність України. Таким чином втретє, за останні 400 років визвольної боротьби, Україна здобула статус суверенної Держави.
23 серп. 2023

День Державного Прапора України

24 серпня відзначається День Незалежності України – державне свято, яким відзначається річниця ухвалення Акта проголошення незалежності України, який був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991-го року. Саме з цією подією ми вітаємо сьогодні один одного за допомогою листівок з Днем Незалежності України. 23 серпня – День Державного Прапора України! Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь – Державний Прапор України. Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу – Україну.
28 лип. 2023

День Українької Державності

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року. Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.
19 лип. 2023

Ментальне здоров'я

Порадник батькам
14 лип. 2023

Правила поведінки при небезпеці

"МАЛЕЧІ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ РЕЧІ"
3 лип. 2023

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ «Літній відпочинок»

Літо – чудовий час року! Можна грати на повітрі, загартовуватися і оздоровлюватися. Літній відпочинок – це довгоочікуваний відпочинок і для батьків, і для дітей. Тому дуже важливо, щоб батьки з найбільшою користю розпорядилися цим дорогоцінним часом. Необхідно пояснити дітям, що купатися, плавати, засмагати корисно для здоров’я лише в тому випадку, якщо дотримуватися певних правил безпеки.
28 черв. 2023

День Конституції України

В Україні 28 червня відзначається День Конституції. Це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції, і другий рік поспіль Україна святкує його в умовах воєнного стану.
25 черв. 2023

ГОВОРИМО УКРАЇНСЬКОЮ ПРАВИЛЬНО!

ЗГАДАЄМО ВСЕ:
14 черв. 2023

Корисні посилання для батьків

"БЕЗПЕКА ДИТИНИ ПІД ЧАС ВІЙНИ"
4 черв. 2023

День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України»

Україна втратила багато невинних життів дітей під час збройної агресії Російської Федерації. День вшанування пам'яті цих дітей є нагодою, щоб вшанувати їхню невинну душу та виразити скорботу. Маленькі янголята... Ці слова символізують дитячу невинність, яка була знищена через жорстокість війни. Цей день нагадує нам про цінність кожного дитячого життя та потребу в захисті майбутнього наших дітей. Це також день, коли ми пам'ятаємо родини та близьких загиблих дітей, які втратили найцінніше, що мали. Це може бути часом для спільної скорботи, спілкування та підтримки.